Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Ish Dashnia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  21

Njisha, na jena njisha

Ne qender te vemendjes na me i kon
O shoku jem zoti na i ka dhon

Jam me qef e sevda
Ish dashnia du me m'pa
Ajo qe m'ka bo me vujt
Le ta shoh çka ka hum

[REF. 2x:]
Njisha na jena njisha
her na dalin me kallishat
kudo qe na shkojna
nata eshte e jona.

Ti qe ke lujt me zemren tem
sot ka ardh koha jem.

Jam me qef e sevda
Ish dashnia du me m'pa
Ajo qe m'ka bo me vujt
Le ta shoh çka ka hum

[REF. 4x:]
Njisha na jena njisha
her na dalin me kallishat
kudo qe na shkojna
nata eshte e jona.
Meda
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/11/2020
Muzika: Granit Gashi
Teksti: Ghulo
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)


Meda - Ish Dashnia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ish Dashnia".
3. Video është e këngës "Ish Dashnia", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

18

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0