Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Jeta E Nates Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Jeta e nates, punet e keqia
mi kan humbur rruget e mia.
humba dashurin humba shoqrin
andej rrshkita, lyps rrugve mbeta

REF.:
Birra, rakia, problemet e mia
n'driten e besimit
gjeta rrugen e shptimit.
n'driten e besimit
gjeta rrugen e shptimit

Festa e gezime kurr s'i shijova
sa shum familjen un e lendova.
e mora veten jeta mori vler
ne rruge te gabuar kurr mo asnjiher

REF.:
Birra, rakia, problemet e mia
n'driten e besimit
gjeta rrugen e shptimit.
n'driten e besimit
gjeta rrugen e shptimit
Meda
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/04/2021
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Teksti: Ghulo
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)


Meda - Jeta E Nates
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta E Nates".
3. Video është e këngës "Jeta E Nates", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 1