Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Nana E Fmive T'mi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Qysh
Qysh mujte me me lan
Keshtu ne vetmi
Kur andrra jot u kan
Me u bo nana e fmive t'mi
2x

Oj, oj dashni e vjeter
Te pash me nje tjeter
Oh, sa m'ke lendu

Kam shpresu, kam shpresu
Se ke me u pajtu
2x
Qysh
Qysh mujte me me lan
Keshtu ne vetmi
Kur andrra jot u kan
Me u bo nana e fmive t'mi
2x

E, e mallkuar qoft, cdo zemer qe tradhton
Cdo zemer qe tradhton

Kam shpresu, kam shpresu
Se ke me u pajtu
2x

Qysh
Qysh mujte me me lan
Keshtu ne vetmi
Kur andrra jot u kan
Me u bo nana e fmive t'mi
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Meda
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/05/2021
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Video Produksioni: MAX Production


Meda - Nana E Fmive T'mi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nana E Fmive T'mi".
3. Video është e këngës "Nana E Fmive T'mi", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

5
14

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0