Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Gabimin Ta Fala Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10

Gabimin niher ta fala ti prap, prap dole nga fjala ti je tum smu ti je tum lu veq zoti i madh mun mem pshtu

Ref: Dashni don mem çmend un du ty si jeten tem dashni moj virane kurr rahat zemren sma bane

Vjen dita jem hak me marr un kame u knaq ti keme u kall ti je tum smu ti je tum lu veq zoti i madh mun mem pshtu

Ref: Dashni don mem çmend un du ty si jeten tem dashni moj virane kurr rahat zemren sma bane x2


Ky tekst u dërgua nga Lenti&BlendiMeda
Publikimi: 21/10/2021
Muzika: Granit Gashi
Teksti: Ghulo
Orkestrimi: Ardian Kastrati


Meda - Gabimin Ta Fala
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabimin Ta Fala".
3. Video është e këngës "Gabimin Ta Fala", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0