Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Ajo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10

Rast i ran rast i ran per mu per mu u kan drita e syve drita e syve mua mka lan, kam besu,kam shpresu qe ti keme u plak me mu, kam besu kam shpresu qe ti keme u plak me mu.
Ref: Ajo ajo mi ka shtu dy merzi njo kur u ba nuse njo kur e pash me fmi 2x
Sikur flak e me plag pa dashni e pa nafak,
sikur flak e me plag pa dashni e pa nafak kam besu kam shpresu qe ti keme u plak me mu, kam besu kam shpresu qe ti keme u plak me mu.
Ref: Ajo ajo mi ka shtu dy merzi njo kur u ba nuse njo kur e pash me fmi 2x


Ky tekst u dërgua nga Lenti&BlendiMeda
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/11/2021
Muzika: Granit Gashi
Teksti: Arsim Bunjaku
Orkestrimi: Alban Furtuna


Meda - Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo".
3. Video është e këngës "Ajo", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

3
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0