Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Borxhi I Dashurisë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  9

Ty met pa nuk po muj ti je ba e tjeter kuj aaa mu ke ba smuj ka mendu ja boj perhaj ka mendu ma mir e gjaj aaa tash rri e qaj.
Borxhe borxhe jam tuj la qdo gjynah qe e kam ba qdo gjynaaah qe e kam ba.
Borxhe borxhet jam tuj la ndarja egjel mu ka ba ndarja egjel mu ka ba.
N shpirt hala syt paj mshel dashnia mu ba egjel mu ba egjel aaaa mu ba egjel ka mendu ja boj perhaj ka mendu ma mir e gjaj aaa tash rri e qaj.
Borxhe borxhe jam tuj la qdo gjynah qe e kam ba qdo gjynaaah qe e kam ba.
Borxhe borxhet jam tuj la ndarja egjel mu ka ba ndarja egjel mu ka ba.2x


Ky tekst u dërgua nga Lenti&BlendiMeda
Publikimi: 03/12/2021
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Alban Furtuna


Meda - Borxhi I Dashurisë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Borxhi I Dashurisë".
3. Video është e këngës "Borxhi I Dashurisë", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0