Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda & Vjollca Haxhiu - Bingo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

(Ref.)
Bingo na ka ra
Bashk qe jemi ba
Bingo ma mir ska
E kemi jeten plot sefda

(Vjollca)
Vet të gjeta vet të morra
o mraft pika ty që t'zgjodha
o mraft pikaaaaa ty që t'zgjodhaaaa

(Meda)
Vetit msysh un i rash
tmorra ty pishman si rash
tmorra tyyyyyy pishman nuk i rashhh

(Ref.)
Bingo na ka ra
Bashk qe jemi ba
Bingo ma mir ska
E kemi jeten plot sefda

(Meda)
Taksirati ish i msheft
tmorra engjull mdole dreq
tmorra engjuuuuull mdole dreeeeq

(Vjollca)
Doren n'zemer mir t'ka ra
ti pa mu sen s'kishe pas
oo pa muuuu sen s'kishe paaas


Ky tekst u dërgua nga Behar GërdellajMeda & Vjollca Haxhiu
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/07/2022
Muzika: Nurteel
Teksti: Arsim Bunjaku
Orkestrimi: Nurteel
Video Produksioni: BUG Production
Mix & Master: Alban Furtuna
Vok: WirusiMeda & Vjollca Haxhiu - Bingo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bingo".
3. Video është e këngës "Bingo", por nuk këndohet nga Meda & Vjollca Haxhiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0