Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Sy Rrush Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

TEKSTI

A T'Kam Jete O A T'Kam
Dashni Une Per Ty Ne
Flak Kisha Hy

Syni Keq O Mos Na Paft
Kush Se Na Don Pika I
Raft. Syni Keq O Mos
Na Paft Kush Se Na Don
Pika I Raft

REFRENI

O Sy Rrush O Sy Rrush Fyren
Tone Se Ka Kush Sy Rrush
O Sy Rrush Bash Si Une Nuk
T'Don Kerkush

TEKSTI DY

Pasha Jeten Pasha Shnetin
Une Te Du Ty Mo Shume Se
Veten Pasha Jeten Pasha
Shnetin Une Te Du Ty Mo
Shume Se Veten

REFRENI DY

O Sy Rrush O Sy Rrush Fyren
Tone Se Ka Kush Sy Rrush
O Sy Rrush Bash Si Une Nuk
T'Don Kerkush

O Sy Rrush O Sy Rrush Fyren
Tone Se Ka Kush. Sy Rrush
O Sy Rrush Bash Si Une Nuk
T'Don Kerkush. Bash Si Une
Nuk T'Don Kerkush


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaMeda
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/07/2022
Muzika: Granit Gashi & Dardd
Teksti: Ghulo
Orkestrimi: Granit Gashi & Dardd
Video Produksioni: Time Pictures
Directed: Adriatik Asllani


Meda - Sy Rrush
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sy Rrush".
3. Video është e këngës "Sy Rrush", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0