Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Vec Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Nje du prej teje per mu

Ta bana njeher me sy,
mir ish ba me ma kthy,
veq per ty jam n’ket nej
se me ty veten e gjej.

Nje e ki prej meje
dashni Nje muah e
du prej teje per
mu

Veq per ty jam n’ket vend
ama ni shej nven ta kthej
Veq per ty jam n’ket vend
un po pres okej okej

Nje e ki prej meje
dashni Nje muah e
du prej teje per mu

Nje e ki prej meje
dashni Nje muah e
du prej teje per mu


Ky tekst u dërgua nga Lenti & Blendi Ft Arsi CenaMeda
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/12/2022
Muzika: Granit Gashi
Teksti: Ghulo
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)


Meda - Vec Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vec Per Ty".
3. Video është e këngës "Vec Per Ty", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0