Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Unazë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Unaze moj Unaze,ti mu zemren ma ke plas

Ni numer e rruje,po nuk muj me thirr
E sa her e sho,zemren po ma dridh
Qdo Dhurate qe e shoh Dyqan,ma kujton veq Gishtin tend,ma kujton at dite te rend,vet ke ik,une skam lan.

Unaze moj Unaze,ti mu zemren ma ke plas,kur mos paq unaze ne dor,ma len dasmen pa Dasmor

Nje Message e rruje e lezoj e vuj,saher um bon keq,me vshi nuk po muj.
Qdo Dhurate qe shoh Dyqan,ma kujton veq Gishtin tend,ma kujton at dite te rend,vet ke ik,un skam lan.

Unaze moj Unaze,ti mu zemren ma ke plas,kur mos paq Unaze ne dor,ma le Dasmen ma dasmor,kur mos paq Unaze ne dor,ma le Dasmen ma dasmor


Ky tekst u dërgua nga OsmaniMeda
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/12/2023
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)


Meda - Unazë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unazë".
3. Video është e këngës "Unazë", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0