A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Medi Puci

Not Yet Rated

  • Origin:
  • Dibër 
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Medi Puci is a singer of Modern Traditional music. Më datë 5 Qershor 2018, Medi Puci publikon videoklipin "Hajde Zemer". Më datë 8 Nëntor 2018, Medi Puci publikon videoklipin "Shqiptare Me Komb"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Rigert Cani

Sajmir Qemalja

Nardi Peqini

Besnik Cikaj

Arsim Latifi

Cali Arifi

Floriani

Xhavit Gjikollaj

Vesel Kryeziu

Elbonit Zymeri


Tags: Medi Puci

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019