Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meflurn & 6entiana - Saydim (Remix) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa te lumtur ishim ne bashk
ti e din shum mir se sa t'kam dasht.
Po don me u kthy me kohen
prap veq na dy
ama tash eshte shum von..

Ke ndryshu nuk je ai qe je kan
ti nuk pendohesh jo as falje s'kerkon.
Ti je ai qe nga endrra qdo nat me zgjon
gjithqka ty po me kujton.

Sa her ti m'ke lendu
Sa her ti m'ke mashtru
Sa her prej teje un kam vujt
Gjithqka tash ka mbaru...
Meflurn & 6entiana
Publikimi: 05/01/2020


Meflurn & 6entiana - Saydim (Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Saydim (Remix)".
3. Video është e këngës "Saydim (Remix)", por nuk këndohet nga Meflurn & 6entiana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meflurn:


Komente 0