Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Megi Laska

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Megi Laska është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2007, Megi Laska merr pjesë në Star Academy Albania 2. Në Maj 2009, Megi Laska merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Ti Je Djalli Qe Me Lendon". Në Maj 2010, Megi Laska merr pjesë në Netët e Klipit Shqiptar 9 me këngën "Ti Je Djalli Qe Me Lendon". Në Dhjetor 2010, Megi Laska merr pjesë në Festivali i 49-të në RTSH me këngën "Endrrat Ekzistojne". Në Maj 2010, Megi Laska merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Si Oqean". Më datë 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Pjesëmarrëse në

Star Academy Albania

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Linda Sadiku

Erga Halilaj

Adalena Seferi

Orjola Xhemollari

Olta Boka

Rezarta Shkurta

Marjeta Billo

Kamela Islamaj

Sabina Dana

Barbana

Tags: Megi, Megi Laska


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet