Më mbaj mend (për 1 muaj)


Megi Laska - Ti E Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti E Di".
3. Video është e këngës "Ti E Di", por nuk këndohet nga Megi Laska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Megi Laska - Ti E Di  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"I Love You"

Këngë e albumit:

"I Love You Star Akademi"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Kur te zgjohesh ne mengjes
do kerkosh ti syte e mi,
por s'do ti gjesh
syt qe kishe dje...

Kur te zgjohesh ne mengjes
do kerkosh qe puthja ime,
tet japi ngjyre
dhe tet japi shprese...

REF(2x)

Malli me merr
se ty nuk do te kem,
e jotja nuk do jem
ti e di...

une do te pres...

Kur te zgjohesh ne mengjes
do kerkosh ti syte e mi,
por s'do ti gjesh
syt qe kishe dje...

Kur te zgjohesh ne mengjes
do kerkosh qe puthja ime,
tet japi ngjyre
dhe tet japi shprese...

REF(4x)

Malli me merr
se ty nuk do te kem,
e jotja nuk do jem
ti e di...

une do te pres...

Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi

Ky tekst u dërgua nga  minadita
Më Shumë Këngë Nga Megi Laska:


Komente mbi këtë këngë