Më mbaj mend (për 1 muaj)


Megi Laska - Your Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Your Love".
3. Video është e këngës "Your Love", por nuk këndohet nga Megi Laska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Megi Laska - Your Love Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/10/2014

2014-10-29T21:58:59+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Your Love" kënduar nga Megi Laska.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Eni Koçi - Your Love

I just wanna thank you
For walking out my life
You're the one that said Goodbye

I thought that we could make it
Sorry you were blind
But trust me baby, I don't mind
I'm checking out of love
I don't need you now
I don't care what no one has to say
I got my high heels on
Drive a fast car it's all mine
Think It's about time I open up

(x2)
I don't want your love
In my mind
In my mind
I'm switching up
feels like i'm on fire
Get in line, out of time
You know you lost

I'm checking out of love
so i don't need you now
I don't care what no one has to say
I got my high heels on
Drive a fast car it's all mine
It's about time I open up

(x2)
I don't want your love
In my mind
In my mind
I'm switching up
feels like i'm on fire
Get in line, out of time
You know you lost

Cuz i don't need your love

With a body like mine
A body like mine
There's no man that can deny
With a body like mine
A body like mine
You just get one try, one try

Cuz I don't want your love

Tringa Kay - Your Love

REF. x2:
Give me, give me yout love
kejt qka don per ty i boj
bejbi give me your love
pom vyn pot ni pot du.

Nje shpi e madhe me shishe fishekzjarre
me shume gota shampanje
e bojna drit me dashni e win
e madhe e une per me dale
me shume gota shampanje
e bojna drit me dashni e vin

REF. x2:
Give me, give me yout love
kejt qka don per ty i boj
bejbi give me your love
pom vyn pot ni pot du.

Dafina Zeqiri - Your Love

It is a smile on my face
I tell him "come here
Come and giving some more"
I feel you boy, wanting you more and more
Cause he makes me sing that grace (amazing grace)
Just like Bobby say "don't let love go"
I'm feeling him all the times, all the ways

CHORUS:
I feel your love when you come close to me
I need your love
I feel your love when you come close to me
I need your love

Yes, he makes me feel great
When he comes around, bit bit around
Don't want him to go
Need him right close to me
Cause when he comes around
Don't need no Mary J
He make me go high high
So beautiful
He light me up
Light me up

CHORUS:
I feel your love when you come close to me
I need your love
I feel your love when you come close to me
I need your love

Well when he come around and making me feel so baby special
Loving - I be hot - and calling me "My Angel"
He lookin straight in my eyes
Put his arm around me
He holding me tight
All I feel is love
All I need is love
You desire gon tellin' me
Just like we were together
'Cause we be flying so high
Higher and higher, higher

CHORUS 2x:
I feel your love when you come close to me
I need your love
I feel your love when you come close to me
I need your love

I feel secure secure secure
I feel .......

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Megi Laska:


Komente mbi këtë këngë