Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për Mësuesit

Mesuesja Ime

mesuese e dashur,
mesuese e shtrenjt.
Fort une te dua ,
je e shtrenjte per mua.

Me shume dashuri ti me mesove,
dhe shume dituri ti me dhurove.
Ndaj ty dhe prinderve do tju nderoj,
dhe enderren time do te realizoj.

- poezi nga Megi Picari


- Poezia u dërgua nga Megi Picari -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  84


Më shumë nga Megi Picari


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet