Mehdi Dulaku
Mehdi Dulaku
Mehdi Dulaku
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne
Mehdi Dulaku është këngëtar i njohur. Më datë 15 Tetor 2020, Mehdi Dulaku publikon videoklipin "Dasma E Jetimit". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ilir Berani.

Më datë 10 Nëntor 2021, Mehdi Dulaku publikon videoklipin "Knaqu, Knaqu".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0