Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Mehmet Disha është një shkrimtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Imarton Osmani

Kushtrim Ymeri

Kasam Shaqirvela

Shaban S Shabani

Orhan Dauti

Jurgen Ndoci

Arber Sokoli

Arber Shabanaj As

Endri Nazarko

Kristjan Dukaj

Tags: Mehmet Disha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet