Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mehmet Gashi

Nuk ka akoma asnjë votë

Mehmet Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Anëtar i grupit

Vellezerit Gashi

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bajram Haliti

Agon Morina

Qazim Gjoci

Genc Pirraku

Xhevdet Hysa

Asman Hoti

Afrim Gerbeshi

Hysni Gashi

Jonuz Milushi

Artim Shyti

Tags: Mehmet Gashi


Komente mbi këtë artist