Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mei Dallashi

Mei Dallashi
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Mei Dallashi është këngëtare. Muzika ka qenë gjithnjë pjesë e jetës së saj. Aktualisht, ajo angazhohet me aktivitetet e Qendrës Kulturore të Fëmijëve në Tiranë. Arti është për Mein një mënyre jetese. Ajo përveç të kënduarit merret me pikturë dhe aktrim, dy disiplina që e ndihmojnë atë të jetë dhe më e kompletuar kur del në skenë. Mei është një fëmijë shumë modest dhe merr pjesë në ‘The Voice Kids’ në dy edicionet e para.

Në vitin 2018, Mei Dallashi merr pjesë në Voice Kids Albania.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania


Komente 0