Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mejba Kadija

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Mejba Kadija është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Muzika është bërë pjesë e jetës së saj që nga viti 2010. Në këtë udhëtim ajo ka performuar në skena kombëtare dhe ndërkombëtare. Prej një viti Mejba ka zgjedhur të marrë mësime në kitarrë. Pjesëmarrja në ‘The Voice Kids’ për Mejbën është shumë e rëndësishme, pasi kënga është ajo çka do më shumë në jetë. Në vitin 2018, Mejba Kadija merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Sara Bajraktari

Altea

Daniela Toçi

Anisa Shabani

Erta Qerimi

Sidorela Hasa

Tea Memeti

Zhaklina Veizaj

Alina Jani

Enxhi Kulla

Tags: Mejba Kadija


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet