Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mel Duraku

Nuk ka akoma asnjë votë

Mel Duraku është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Flakron Voca

Misol Fasa

Egzon Bajra

Gani Hyseni

Amir Rexhepi

Omar

Kujta

Arsen Mani

Ylberi

Hajriz Berisha

Tags: Mel Duraku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet