Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mel Duraku - Qomiles  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/12/2015

2015-12-08T08:49:24+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qomiles" kënduar nga Mel Duraku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mel Duraku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mel Duraku:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet