A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Mel Duraku & Fidan Duraku - O Syn I Zi


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/11/2017

2017-11-29T18:58:17

See Also

Fidan DurakuIt's a long time that we try finding the lyrics to "O Syn I Zi" sung by Mel Duraku & Fidan Duraku.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Mel Duraku & Fidan Duraku attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Edona Llalloshi. We wish that's the lyrics you are looking for:

2X O ku po shkon moj rrushja lales me dimi te bardha

2xBej aman aman sonte jam te daja.

2xO syn o j zi lum baca per ty per sy e vetulla ishalla vjen adet

2x Oku po shkon oj rrushja lales me dimi te kuqe

2xBej aman aman sonte jam ba nuse
2x O syn oj zi lum baca per ty per sy e vetulla ishalla vjen adet


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019