Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meli - Jetoj Si Dua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Un jetoj, jetoj si du, askush ne jet smundet mem msu, Un jetoj, jetoj si du, askush ne jet smundet mem ndrru.

nga do qe te shkoj dhimbja me mundon, vetem kjo kang zemren ma shliron x2

pse ket dashuri askush spo beson, pse kshtu njeri tjetrit jeta na ka dhan x2

Un jetoj, jetoj si du, askush ne jet smundet mem msu, Un jetoj, jetoj si du, askush ne jet smundet mem ndrru.

Koken ka ta kthej, syt mshohin tradhti, nuk ka mbet besnik sun po gjej njeri.x2

edhe kjo dashni me mbet histori, plages po sherrohen qe i kam per ty, x2

Un jetoj, jetoj si du, askush ne jet smundet mem msu, Un jetoj, jetoj si du, askush ne jet smundet mem ndrru x2


Ky tekst u dërgua nga Arbereshe.u


Nuk kemi video për këtë këngë.


Meli
Publikimi: 17/03/2008


Meli - Jetoj Si Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jetoj Si Dua".
3. Video është e këngës "Jetoj Si Dua", por nuk këndohet nga Meli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meli:


Komente 0