Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meli - Mbaroj Kjo Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

trego pse um don? dashnija pse shkon? edhe pse ste kam, po te dashuroj,

mbaroj kjo dashni per ne te dy, mbaroj shkaku ishte kjo tradheti, do tme kuptosh mua, sa tkam dashuruar, ti kshtu ke vendos, dashnin me vorros.

kthema zemren time, qe ti ma ke thy, kthemi mua vitet qe i kam humb per ty,

mbaroj kjo dashni per ne te dy, mbaroj shkaku ishte kjo tradheti, do tme kuptosh mua, sa tkam dashuruar, ti kshtu ke vendos, dashnin me vorros.


Ky tekst u dërgua nga Arbereshe.u


Nuk kemi video për këtë këngë.


Meli
Publikimi: 17/03/2008


Meli - Mbaroj Kjo Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbaroj Kjo Dashni".
3. Video është e këngës "Mbaroj Kjo Dashni", por nuk këndohet nga Meli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meli:


Komente 0