Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meli - Sa Te Dashuroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Syt e tu me japin jet
kur te shoh un ty
me beso me ke verbu
me ket dashuri
nga do qe te shkoj
e kam ne brendi
jo nuk mundem te besoj
me lendon

Te deshta vec ty
ti me do sem don
se kam dit se kjo dashni
bahet hii

Sa zjarrin kam kalu
e asnier as sme ka gjek
deshta met provoku
por jam dashuru

edhe Une ty, une ty
sa te dashuroj
jo nuk mundem ta pershkroj moj
zemer
Jo , JO (3 herr)

( Masahi krejt pi pisefte :D )


Ky tekst u dërgua nga Viio.


Nuk kemi video për këtë këngë.


Meli
Publikimi: 17/03/2008


Meli - Sa Te Dashuroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Te Dashuroj".
3. Video është e këngës "Sa Te Dashuroj", por nuk këndohet nga Meli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meli:


Komente 0