Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meli - Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ti je larg prej meje,
larg prej zemres time,
pse me thua se ma sdo te vi?
ti vet me largove,
ti vet me lendove,
nuk ka mbetur tjeter qka met than,

shko vetem shko e mos me lendo,
shko e shko e mos me shiko,
kjo zemer ne vetmi smundet me jetu,
te kam dasht ty gjith her,
po ende te du. x2

kto fjal spi them, vet zemra po flet,
jo nuk mundem met harru perjet,
kto ndjenjat e mija mi murr dashurija,
jo jo smundem ne vetmi me mbet.

shko vetem shko e mos me lendo,
shko e shko e mos me shiko,
kjo zemer ne vetmi smundet me jetu,
te kam dasht ty gjith her,
po ende te du. x2


Ky tekst u dërgua nga Arbereshe.u


Nuk kemi video për këtë këngë.


Meli
Publikimi: 17/03/2008


Meli - Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko".
3. Video është e këngës "Shko", por nuk këndohet nga Meli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meli:


Komente 0