Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meli - Tani Qaj Per Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ik prej meje te qetsohem, e me le te qet, te largoj nga kjo zemer edhe nga kjo jet, s'esht ne doren time zemer, smundem me duru, un jam vajz e lazdruar sdu mem dashuru..

lejlejlej..tani qaj per ty, vetem jam i ri.. ha ha ha, tani sdu me tpa, lum qe jemi nda, x2

gjither fjalet qe po ti them po te doken loj, gjithher me provokon thua ste besoj, dashuri nuk ka besim ti un as te ti, ma e mira do te jet te ndahem ne dy,

lejlejlej..tani qaj per ty, vetem jam i ri.. ha ha ha, tani sdu me tpa, lum qe jemi nda, x3


Ky tekst u dërgua nga Arbereshe.u


Nuk kemi video për këtë këngë.


Meli
Publikimi: 17/03/2008


Meli - Tani Qaj Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tani Qaj Per Ty".
3. Video është e këngës "Tani Qaj Per Ty", por nuk këndohet nga Meli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meli:


Komente 0