Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Meliha Beqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Meliha Beqiri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2014, Meliha Beqiri merr pjesë në Bletëzat 2014 me këngën "Eja Dashuri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Shejla Sylejmani

Albina Sinani

Festina Kabashi

Gresa Hoxha

Sijeta Hoti

Blorentina Morina

Doruntina Shabani

Aulona Krasniqi

Erzenita

Fortesa Berisha


Tags: Meliha Beqiri

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet