Më mbaj mend (për 1 muaj)


Melinda - Çifteli

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çifteli".
3. Video është e këngës "Çifteli", por nuk këndohet nga Melinda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Melinda - Çifteli  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  175

Komente

3 🔥

28/03/2019

2019-03-28T17:00:03+00:00Flow-in e kom gacë, hajde kapma
Ftyrat po sarihën sikur fanta
Unë jom ajo çika ti je nashta
Nuk ki ven n’treg tem t’thirri, PLLAZMA

Kqyri - kqyri, plasën pi inati i kapi asma
Easy kjo far pune m’doket si me hongër pasta
Nuk ki qa me bo se je përmas tash
Gutu - gutu, follow - follow me un jom ALPHA

Kush ka thon Melindën muj e nali? RRASJA
Kush ka thon nuk kena me bo pare? RRASJA
Hajde mere famën po ta fali!
Rrasja, rrasja, rrasja, rrasja..

Plot inati po so tu ma ni
Nuk po dojn me na pa tu arrit na
S’kena boss-a me dhon llogari
Qa me bo?
Po nuk kan qa me bo

JENA NISHA
MUSHMA NI GOT SE JA NISA
YEAH - YEAH - YEAH
JENA NISHA
KUSH S’PO NA DON QOJA GISHTA X2

S’jena ngat jom përpara Nalt te HAVAJA
Kat përmi kat, për me m’mrri t’vyn shkalla
Shot after shot gutu dhezni alarmat
Po dojn me kërsit si PETARDA

Damn ima murda - murda
S’munen me na kqyr si te BIRD-BOX
Seen a lot of shit you never heard of
Fat muhabeti DOUBLE-BURGER
Tu ja grah let përmi waves like a surfer

VËMENDJE!

Don’t be mad at me
Don’t be mad at me
Kurgjo nuk o’ free
Ma shum zero n’llogari
Llogariti mir, me gabu s’kom llogari
Work - work - work Jeta nuk o’ llotari

Kush ka thon Melindën muj e nali? RRASJA
Kush ka thon nuk kena me bo pare? RRASJA
Hajde mere famën po ta fali!
Rrasja, rrasja, rrasja, rrasja..

Plot inati po so tu ma ni
Nuk po dojn me na pa tu arrit na
S’kena boss-a me dhon llogari
Qa me bo?
Po nuk kan qa me bo

JENA NISHA
MUSHMA NI GOT SE JA NISA
YEAH - YEAH - YEAH
JENA NISHA
KUSH S’PO NA DON QOJA GISHTA X2

You see, we're out here
CHILLIN'
Being number one
PANDA


Ky tekst u dërgua nga  noozGeKartolina (11)

22
17
13
10
7
20
18
9
9
10
12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Melinda Ademi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet