Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Melinda Osdautaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Isniq 
  • Mosha:
  • 11 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Melinda Osdautaj është një shkrimtare e vogël. Nje vajz me talent shkrimor duke pergaditur nje poezi per mesuesen dhe per nënën. Ajo eshte ne tash me klasen e 6 dhe ajo poezi ishte per tu pershendetur me te ku tregon shum mir talentin e saj dhe poezit per nënën në te cilen tregon dashurin dhe talent te vertet shkrimor sipas hulumtimeve ajo është edhe nje kengetare dhe tekstshkruese shum e mir dhe punon shum....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Altuna Hyseni

Dea Halimi

Sara Keqa

Dorela Elshani

Rea Rrahmani

Lebibe Feka

Ezana Morina

Sala Gashi

Alberita Rashani

Lejla Bela

Tags: Melinda Osdautaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet