Më mbaj mend (për 1 muaj)

Melisa Lleshi
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 6 Dhjetor 1997
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♐ Shigjetari
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  520
Këndon kryesisht: pop

Melisa Lleshi është këngëtare e njohur. Ajo është vajza e cila iu bashkua spektaklit “Përputhen” ne vitin 2020. Melisa zgjodhi Mevlanin për takimin e saj të parë. Ajo nuk është një personazh i panjohur. Bukuroshja dikur ka qenë për pak kohë në rolin e Sofias në “Zonë e lirë”. 22-vjeçarja bukuroshe ka konkurruar gjithashtu në “Miss Universe Albania”. Melisa studion për mjekësi, është balerinë dhe tani edhe këngëtare.

Më datë 19 Shkurt 2021, Melisa publikon videoklipin "U Kry". Muzika e këngës u punua nga Bini Nebihu, ndërsa teksti u shkrua nga Bini Nebihu & Imperialb. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Bini Nebihu.

Më datë 29 Prill 2021, Melisa publikon videoklipin "Leje". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Irkenc Hyka. Videoklipi u prodhua nga kompania Imagine Films.

Më datë 21 Korrik 2021, Melisa publikon videoklipin "Inati". Muzika e këngës u punua nga Irkenc Hyka, ndërsa teksti u shkrua nga Irkenc Hyka & Lorenc Hasrama.

Më datë 3 Shtator 2021, Melisa publikon videoklipin "Atij". Muzika e këngës u punua nga Natti & Anxhelo Koci, teksti u shkrua nga Marigona Bici & Melisa Lleshi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Natti.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  rejshajredini  

Komente

34

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente 34