Më mbaj mend (për 1 muaj)


Melisa Lleshi - Leje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Leje".
3. Video është e këngës "Leje", por nuk këndohet nga Melisa Lleshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Melisa Lleshi - Leje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  21

Muzika & Teksti:

Irkenc Hyka

Video Produksioni:

Imagine Films

Komente

Asnjë Koment

29/04/2021

2021-04-28T23:00:15+01:00Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje
Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje
Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje
Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty
2x

Kadale kadale ma merr zemren
Sa here pe kqyri, mendjen po ma luan
A e din shum mire s'mundet me m'zevendsu

E ti po m'don
E ti po m'don
S'e sheh me sy, e pres me zemer dhe menon
Tjetren me lon
Tjetren me lon
Se kshu nuk bon, nuk bon, nuk bon

Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje
Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje
Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje
Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty
2x

Kadale kadale, xhan ti je tu tranu
Duket ashiqare djal pse s'vjen e ma tu
Dashni je me te, per mu je tu menu

E ti po m'don
E ti po m'don
S'e sheh me sy, e pres me zemer dhe menon
Tjetren me lon
Tjetren me lon
Se kshu nuk bon, nuk bon, nuk bon

Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje
Se je tu dek mas meje, meje, meje, meje, meje
Ate qe ke tash leje, leje, leje, leje, leje
Une du me t'pas ty, une du me t'pas ty
2x

Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Irkenc Hyka
Video Produksioni: Imagine Films
Mix & Master By Jojo

Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Kartolina (3)

1
11
20

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Komente mbi këtë këngë