Më mbaj mend (për 1 muaj)

Melisa & Korbe - Bye Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Bye" kënduar nga Melisa & Korbe.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Bye".

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN
Melisa Lleshi
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/03/2023
Orkestrimi: Alandy
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Alandy
Lyric: Melisa & Korbe


Melisa & Korbe - Bye
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bye".
3. Video është e këngës "Bye", por nuk këndohet nga Melisa & Korbe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Melisa Lleshi:


Komente 0