A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Melisa Zaganjori

Choose star rating

Rating:  2.5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Melisa Zaganjori is a popular singer. Në vitin 2011, Melisa Zaganjori merr pjesë në The Voice of Albania 1. Në Maj 2012, Melisa Zaganjori merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Ne Emrin Tend"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Voice Of Albania

(Contestant)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Sidorela Kelmendi

Entela Ilirjani

Silvia Tafani

Gledis

Stela Brahimllari

Meda (Nurimeda Kamberi)

Aida Hani

Erinda Dhima

Liliana Kanina

Yllka Berisha


Tags: Melisa Zaganjori, Melisa Ferraj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019