Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Melo është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 29 Shtator 2016, Melo & Lonna publikojnë videoklipin "Sa Shpejt Ndryshuam"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

T4k

Kevi

Fredi

Net 11

Besmir Rudi

Rolly

Mario Beats

Erdin Jakupi

Ekrem Bislimi

Keli 2

Tags: Melo


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet