Melola Karaj
Melola Karaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Melola Karaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Më datë 10 Qershor 2021, Melola Karaj publikon videoklipin "Potpuri E Shqiperise Se Mesme 2021"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0