Melos Tërshnjaku
Melos Tërshnjaku
Melos Tërshnjaku
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore moderne
Melos Tërshnjaku është këngëtar. Më datë 8 Korrik 2023, Krenar Krasniqi & Melos Tershnjaku publikojnë videoklipin "Jarani Jem". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Labinot Mezini, ndërsa tekstin e shkroi Fadil Topalli. Videoklipi u prodhua nga kompania A Films.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0