Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Nuk Me Rrihet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

kur e morra rrugen time me shamien plot me dhimbje loti ftyrat najka mbulu gurbet te zi jam tuj shku nuk me rrihet nuk me rrihet ne ket vend ku skam as kan pa familjen e pa shok qoft mallkuar ky gurbet

skam as ken ktu mu ankuar skam as njerz me me kuptuar as kush llimbjen sma sheron jam merzit per bab e nan nuk me rrihrt nuk me rrihrt ne ket ven ku skam as kan pa familjen e pa shok qoft mallkuar ky gurbet

aman aman aaaaaaaa nuk me rrihet jo ne gurbet te shkret


Ky tekst u dërgua nga  Behar


Nuk kemi video për këtë këngë.
Memi - Nuk Me Rrihet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Me Rrihet".
3. Video është e këngës "Nuk Me Rrihet", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0