Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Memi - A Thu Ka Pranver Per Mua


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/09/2008

2008-09-10T14:40:37a ka drit por mu ne ket jet te mendoj a ka zemer qe me don mu qe egzistoj a ka njeri qe sherohet me lot a ka thu ka pranver por mu sikur dhe por ty
dote qohem dote sherohen nese vjen porseri

a harrohet aj dit kur jem taku a kujtohet shpirt kur je largu a a pajtohet zemer shkreti me harru a thu ka pranver por mu sikur dhe por ty dote qohet dote sherohem nese kthehesh porseri

a thu ka pranver por mu sikur dhe por ty dotet qohet dote sherohem nese vjen porseri


Ky tekst u dërgua nga Lyra
Më Shumë Këngë Nga Memi:

Më Shumë...