A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Memi
  • Kur U Nisa Per Gurbet

Audio

Memi - Kur U Nisa Per Gurbet


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Lejla"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur U Nisa Per Gurbet" kënduar nga Memi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Memi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...