Më mbaj mend (për 1 muaj)


Memi - Ah Lejla Lejla

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Lejla Lejla".
3. Video është e këngës "Ah Lejla Lejla", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Memi - Ah Lejla Lejla  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"15 Hite Nga Super Sonic"

Këngë e albumit:

"Lejla"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00floket kaqurrela fustanin me tela sa her i qel syt bukur vjen ka dera! tbukur tka fal zoti stilin kah pranvera lejla lejla hej hej hej hej

o lejla lejla lejla floket kaqurrela me shpirt e me zemer te dua oj lejla floket e gjata ti mirrte era lejla lejla hej hej hej

o lejla lejla floket kaqurrela me shpirt e me zemer te dua moj lejla flokt e gjata ti mirrte era lejla lejla hej hej hej hej heeeeeeeej

tmbylla ty ne zemer tekam roberuar gjithmon ti me mua ke me i jetuar pjes e jetes sime me djeg me shikime lejla lejla hej hej hej hej

o lejla lejla floket kaqurrela meshpirt e me zemer te dua moj lejla flokt e gjata ti mirte era lejla lejla hej hej hej hej heeeeeej

o lejla lejla floket kaqurrela me shpirt e me zemer te dua moj lejla floket e gjata ti mirte era lejla lejla hej hej hej hej heeeeeeeej

o lejla lejla floket kaqurrela me shpirt e me zemer te dua moj lejla floket e gjata ti mirte era lejla lejla hej hej hej hej

o lejla lejla floket kaqurrela me shpirt e me zemer te dua moj lejla floket e gjata ti mirte era lejla lejla hej hej hej hej heeeeeeeeeeeej.


Ky tekst u dërgua nga Lavdim Hasimi
Më Shumë Këngë Nga Memi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet