Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Hajde Te Vallzojme Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E ftoj diellin me me pa
po vjen nusja me me pa
me shum trokitje pe e presi
Refreni:
hajde vallezoj sot ku me te shkrrye sot ku me te shkrrye
po e kapin djalin
nusj u kon e mali
po vjen nnusja
ma shalla
se ksi qifti nuk ka


Ky tekst u dërgua nga  Dreni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Memi - Hajde Te Vallzojme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Te Vallzojme".
3. Video është e këngës "Hajde Te Vallzojme", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0