Më mbaj mend (për 1 muaj)


Memi - Unaza E Arit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unaza E Arit".
3. Video është e këngës "Unaza E Arit", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Memi - Unaza E Arit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Unaza E Arit"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Unaza e arit ra ne mes te zjarrit jena nda jena nda e ma sjemi pa pse ske ardh ne takim si qdo nat o shpirti im qka u bo me ty qe unazen ma ke kthy.
Pse ske ardh ne takim si qdo nat o shpirti im qka u bo kshtu me ty qe unazen ma ke kthy..
Me ke than je martu e unaza nuk te vyn me ke than mos me thirr e harrove dashurin me ke than je martu e unaza nuk te vyn me ke than mos me thirr e harrove dashurin..
Unaza e arit ra ne mes te zjarrit jena nda jena nda e ma sjemi pa .
Ref'unaza e arit ra ne mes te zjarrit jena nda jena nda e ma sjemi pa.
Ref:Pse ske ardh ne takim si qdo nat o shpirti im qka u ba kshtu me ty qe unazen ma ke kthy.
PSe ske ardh ne takim si qdo nat o shpirti im qka u ba kshtu me ty qe unazen ma ke kthy,
NESE vdes eja vorrin mema vizitu veq nje lot ti sho mbi varr e tjeter sdu kur ta gjejsh do ta gjejsh unazen mbi vorr qe kam dasht me ta dhuru e ta dish e ta dish e ta dish se edhe i vdekur un ska me te harru e ta dish se edhe i vdekur une.. ska me te harruu...


Ky tekst u dërgua nga Argjendaa
Më Shumë Këngë Nga Memi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet