Më mbaj mend (për 1 muaj)


Memi - Aferdita

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aferdita".
3. Video është e këngës "Aferdita", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Memi - Aferdita  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

24/02/2013

2013-02-24T15:43:37+00:00Dola un nje dit pranvere takova nje vajz esmere u afrova dhe pyta me tha me quajn aferdita hajde hajde aferdita eja tlutem dil me mu se bashku jeten ta kalojna se kjo zemer fort te dua sa me fat qenka kjo dit qe te takova aferdit nje buzzqeshje ma dhurove shpirtin tim ti ma gzove hajdde hajde aferdita eja te lutem dil me mu se bashku jeten ta kalojana se kjo zemer fort te dua tani mos mendo shum mir qe te zgjodha simpatin vetem thuaj se te dua gzim i madh do te jet per mua hajde hajde aferdita eja te lutem dil me mua se bashku jeten ta kalojna se kjo zemer fort te dua


Ky tekst u dërgua nga Elza + Eltonita+ Valtoni
Më Shumë Këngë Nga Memi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet