Audio

Memi - Vajze Shkupjane


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Vajze Shkupjane"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vajze Shkupjane" kënduar nga Memi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Memi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ylber Idrizi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Çdo dit pom thot nana
Bir kur don mem gzu
Tash të erdhi koha
N’shpi nuse me pru

REF:
Nje çikë nga diaspora
Ma tbukren nga Kosova
I mjeri kam ra nhalle
E dua një vajz shkupjane

Sa shpejt shkoj rinia
Pa prit pa kujtu
Lamtumir beqari
Se du mu martuMë Shumë Këngë Nga Memi:

Më Shumë...