Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Pejanja M'la Pa Mend Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ne Kosove ka bukuroshe
n´tana venat n´tana qoshet
por pejanja e ka vet lehte
ndac per mis e manikene

(ref 2x)
ne prishtine e n´skenderaj
ne gjilan e n´ferizaj
i kalova rend me rend
por pejanja m´la pa mend

hajt pejane luje vallen
vec ti po din me e kalle
din me kalle me na tranu
krejt kosoven peshe me cu

(ref 2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records

Memi - Pejanja M'la Pa Mend
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pejanja M'la Pa Mend".
3. Video është e këngës "Pejanja M'la Pa Mend", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0