Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Ndac Me M'ardhe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


fol moj vajze e mos luj
e ja ke moj hatrin ti naj kuj
hatrin djal kujt s´ja kam
une jam vajze me babe e nane

(ref 2x)
e hajde hajde
ndac mem ardhe
o se nuk je moj cike
bi e pashallarve

e hajde hajde
sikur era sikur era
o se pa ty s´po vjen
pranvera as vera

faj nuk kam djal i ri
keq kan fol hallu per ty
flalt e hallkut kurrgja s´jan
tana i marrsha neper kam

(ref 2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records


Nuk kemi video për këtë këngë.
Memi - Ndac Me M'ardhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndac Me M'ardhe".
3. Video është e këngës "Ndac Me M'ardhe", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0