Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Ajo Ishte Një Turkeshë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


me nje vajze une jam taku
simpatike m´ka tranu
dicka ajo me tha mu
une s´munda me e kuptu

(ref 2x)
ajo nje turkeshe me ishte
syte e bukur qe mi kishte
me nje fjal me lodhi shume
m´thojke cok sevijorum

cka me thu moj nuk e di
vetem n´zemer me ke hi
edhe pse me lodhe shume
me ket fjale sevyjorum

(ref 2x)

fjalen tende e kuptove
ne zemer une e mendova
e imja dot jesh turkeshe
do te baj moj si mbretereshe

(ref 2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records

Memi - Ajo Ishte Një Turkeshë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo Ishte Një Turkeshë".
3. Video është e këngës "Ajo Ishte Një Turkeshë", por nuk këndohet nga Memi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qaili (MEMI):


Komente 0